Küçük Bir Ara

 


      Kısa Bir Mola İçin Biraz Hüzün Biraz Sitem Yüklü Bir Veda Yazısı

Özelde Samsun, genelde ülkemizi ilgilendiren, aidiyet duygusu, Samsun sevgisi ve MİLLİ HAKİMİYET bilinciyle yola koyulduğumuz, bu bir nevi ANTOLOJİK / ANSİKLOPEDİK içerikli KİŞİSEL çalışmamız bir BLOG tasarımıyla işlendiği için arzu edilen TEMATİK yapıda değildir. Günlük uğraşılarımız esnasında fazla emek ve zaman kaybetmeden, BLOG sisteminin sağladığı kolaylıklarla hazırlanabilmesi bir avantajdı. Şekil değil içerik önemli olduğu için bu yolu tercih ettik. Elbette bu çalışmamız özel olarak bir İNDEKS çalışmasını zorunlu kılmaktadır. Bunu şimdilik, sayfamıza eklediğimiz Geçmişten Geleceğe SAMSUN01’de ARA motoru ile gidermeye çalıştık. İstediğiniz konuyu buradan aratabilir, bulamadığınız konular hakkında bizleri bilgilendirirseniz o alandaki eksikliklerimizi tamamlamaya çalışırız.

 

Toplumumuzda okumayan, okumayı sevmeyen, az okuyan ve en önemlisi de okuduğunu anlamayan, anladığını da yanlış anlayan o kadar çok örneğimiz var ki bazen ağlanılacak halimize gülüyoruz. On aylık süre zarfında çok değerli katılımcı arkadaşlarımız oldu; hatalarımız konusunda uyardılar, eksiklerimizi tamamlamamıza vesile oldular, talepte bulunarak bizi araştırmaya ittiler, en önemlisi bir MERHABA diyerek bize manevi destek verdiler, gücümüze güç kattılar. Hepsine sonsuz teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 

Evet, yerimiz doldu. Blogcu.com yönetiminin bizlere ücretsiz olarak sunduğu 15 MB’lik alanımız doldu. Hatta taştı bile.(Bir çok resmi link vererek aldık). Bu hizmetleri için onlara minnettarım. Ücretsiz ve en önemlisi TÜRKÇE olarak verdikleri bu destek ile Ülkemiz, Milletimiz ve geleceğimize önemli yararlar sağlamaktadırlar. Sağolsunlar.

 

Günlük hitleri 5.000 ‘in üstüne çıkan aşk, meşk, itiraf gibi vb. içerikli blogların yanında Geçmişten Geleceğe SAMSUN01 bloğu ancak günlük 650 sayısına ulaşabildi. Zannederim işin REKLAM yönünü ihmal ettik. Amacımız ticari olmadığı için çabalarımızı araştırmaya sarf ettik. Oysa isterdim ki daha çok sayıda kişiye ulaşıp bulduklarımızı paylaşabilseydik. Bu hususta siz saygıdeğer ziyaretçilerimizin desteğine ihtiyacımız var. Nasıl denir? Duyunuz! Duyurunuz!

 

Sonsuz saygılar, Baki Selamlarımızla.

 

/Çetin KOŞAR

11 Ocak 2007

 

www.blogcu.com/samsun01

 

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !